#שאלות נפוצות וטיפים חשובים

בחרתי הזמנה מהקטלוג, מה השלב הבא?


נפלא! זה השלב לשלוח אלינו למייל את ההזמנה שאהבתם כולל טקסט רלוונטי לשינוי ואנחנו נכין עבורכם את הסקיצה לאישור במייל חוזר.
מצאתי הזמנה שממש אהבתי, האם ניתן לשנות מעט את העיצוב שלה?


ברור! רוב ההזמנות ניתנות לשינוי מבחינת העיצוב. שינויים בטקסט ניתן לבצע או להוסיף ללא תוספת תשלום. שינויים בעיצוב ההזמנות מהקטלוג כרוכים בתוספת סמלית שיכולה לנוע בין 40-90 ש"ח (תלוי בהיקף העבודה וכמות השינויים)
האם ניתן להזמין הזמנות מודפסות?


כיוון שעולם הדפוס הוא רחב וסוגי הניירות בלתי מוגבלים, אנו מספקים ללקוחות קובץ סגור לדפוס (PDF) איתו תוכלו לגשת לכל בית דפוס שתרצו, להדפיס ניסיון על סוגי ניירות שונים ולבסוף לחסוך זמן ומשלוחים. אגב, אל תשכחו, העולם הפך לדיגיטלי ואנשים כבר התרגלו לקבל הזמנות בהודעת וואטסאפ או מייל אז הנה לכם חשיבה ירוקה וחסכונית!
האם ניתן לעצב מספר פריטים בעיצוב תואם להזמנה?


ברור! הרעיון במיתוג האירוע סובב סביב ההזמנה שבחרתם. כל הפריטים שתבחרו להוסיף מעבר להזמנות ממשיכים עם אותו הקו העיצובי שלה.
מה גודל ההזמנות?


הזמנה סטנדרטית בגודל 12/17 ס"מ ומותאמת למעטפות 13/18 ס"מ או 13/19 ס"מ. את המעטפות אתם יכולים לקבל מאולמות / גני האירועים בהם אתם מתחתנים ואו לרכוש דרכנו מעטפות קראפט חומות אשר נמצאות במלאי. חשוב מאוד לוודא את גודל המעטפה שלכם לפני תחילת התהליך.
האולם שלנו מספק לנו מעטפות בגודל אחר מהסטנדרט, מה עושים?


אין בעיה! ניתן להתאים את ההזמנות לגודל 15/15 ס"מ או 10/20 ס"מ ללא תוספת תשלום.
האם ניתן לבצע תיקונים בסקיצה של ההזמנה לאחר שקיבלנו אותה?


ברור! אצלנו אין הגבלת כמויות לתיקונים בסקיצה - כמובן עד שתהיו מרוצים(:
האם ניתן לעצב הזמנה חדשה לפי השראות שלנו?


בוודאי! במידה ולא מצאתם הזמנה שמתאימה לכם מהקטלוג, ניתן לפנות אלינו כדי שנבין מה הקו העיצובי ונדע איך לתמחר אותה מהאופציה הזולה ועד היקרה (יש המון אופציות ודרכים לחסוך לכם כסף...)
האם אקבל קובץ דיגיטלי לשליחה לחברים?


בטח! אצלנו כל זוג מקבל במתנה קבצים דיגיטלים מעוצבים ומותאמים לשליחה לחברים.
איך מתבצע התשלום?


לאחר אישור הסקיצה ולפני מסירת הקבצים ללקוח, תוכלו לשלם באמצעות העברה בנקאית או באמצעות אפליקציית BIT של בנק הפועלים - מה שנוח לכם!
כמה הזמנות אני צריך להדפיס?


כשמתכננים אירוע, חשוב מאוד לעבוד בצורה מסודרת עם טבלאות שיעשו קצת סדר בראש. בגדול, מומלץ להדפיס כ-30% פחות ממספר המוזמנים כיוון שהחלוקה היא למשפחה / זוגות / יחידים וכו'... מניסיוננו מומלץ לקחת מעט ספייר כדי לא להתקע בדקה התשעים עם חוסרים.
איזה קובץ אקבל בסוף התהליך?


לאחר אישור ההזמנה או כל פריט אחר מהקטלוג, תקבלו מאיתנו קובץ PDF סגור איתו תוכלו לגשת לכל בית דפוס שתבחרו ליד הבית ולבצע את ההדפסה באופן עצמאי.